Uwaga na fałszywych monterów czujników gazu!

5479132363407 o e1482240468240

Czytelnik alarmuje. – Na terenie Lublina grasują oszuści, którzy oferują montaż czujników gazu.

Proponują je ludziom chodząc po domach. Najpierw pobiera zaliczkę w wysokości 100 zł, a montaż urządzeń obiecuje w późniejszym terminie.

– Wydałam 100 złotych, ale czujnika do dziś nie dostałam – żali się pani Joanna, która zamówiła urządzenie we wrześniu.

Chodzi o firmę Marcin Gwizdalski GAZ-TECH. Jak czytamy na jednym z serwisów opiniotwórczych ludzi takich osób jak Pani Joanna jest wiele.

– Potwierdzam. Wciskają umowę na montaż wykrywacza gazu na kwotę 198 złotych pobierając zadatek 100 złotych. Wskazują termin montażu na za miesiąc, jednocześnie zastrzegając możliwe 21 dni spóźnienia. Typowy przekręt na starszych, łatwowiernych ludzi – czytamy w opiniach.

– To są OSZUŚCI!!! Przychodzą do domu, wciskają, że do końca roku OBOWIĄZKOWO trzeba założyć czujnik gazu za 198 zł, wciskają pseudoumowę-pokwitowanie(!), kasują zaliczkę 100 zł(!) – 51% i znikają. Obecnie grasują po Lublinie, uważajcie na tych naciągaczy i nie wpuszczajcie za próg. – kolejna opinia.

Czytelnik Mateusz spotkał ich godzinę temu na Niepodległości w Lublinie. Jeżeli ktoś spotka takie osoby proszę o kontakt z policją.

DW

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Ten oszust działa obecnie na terenie Gniezna. Bardzo proszę, aby strasze osoby nie wierzyły temu panu. Moją babcię okradziona na 100 złotych.

 2. 23-03-21Pojawił się w Szczecinie na jednym z osiedli Procedura taka sama jak w recenzjach wyżej Ostrzegajcie sąsiadów i znajomych

 3. Oszust okradł moja Mamę na 100zl..lipna umowę dal..a naiwna pieniążki złodziejowi.. dala

 4. Ktokolwiek ma kontakt z tym człowiekiem niech zadzwoni na policję. Wszyscy poszkodowani umówmy się i zglosmy sprawę o popełnieniu przestępstwa

 5. WITAM. Wczoraj to znaczy 19 listopada pojawił się na osiedlu przy ulicy Bandurskiego wysoki szczupły mężczyzna 50 + ..

 6. W Szczecinie też grasują, dzisiaj był u moich Rodziców imię i nazwisko się zgadza ale firma to GAS-TIM

 7. Oszust nadal działa w Trójmieście! Nabrał mojego tak 12.12.2021 i skasował 100 zł. Gaz- Tim Marcin Gwizdalski! Zostawił nawet instrukcje montażu z datą gwarancji od 08.12 21 i tyle go widziano a za czujnik służy własny nos!!!

 8. Dzisiaj był u mnie w Gdyni przy ul. Rolniczej i 100,00 zł. skasował, jak szedłem po pieniądze bez szczelnie podszedł i patrzył skąd biorę pieniądze. Po skasowaniu szybko się oddalił. To mi podpadło i
  teraz sprawdziłem w internecie opinię. Jak się okazuje sprawdziłem za późno. Polecam uwagę. Zanim wpuścisz oszusta do domu sprawdź jego firmę w internecie. Przede wszystkim uważajcie starsze osoby bo nam później włącza się lampka ostrzegawcza. A sam będę musiał uważać żeby zbyt wielu ich nie przyszło, czuję się też że zagrożony napadem na moje mieszkanie.

 9. Uwaga oszukują Ostatnio grasował w Gdyni Wyszukuje starsze samotne osoby Wciska im konieczność montowania czujnika gazu Opłata 198 zł Pobiera 100 zł zaliczki i więcej go nie widzieli Telefony firmowy i prywatny milczą Brak jakiegokolwiek kontaktu