Uwaga kierowcy! Zamykają ulicę Bohaterów Monte Cassino

bohaterów monte cassino lublin

W czwartek zamknięta dla ruchu zostanie ul. Bohaterów Monte Cassino między ul. Armii Krajowej i Zana. Ulica zostanie zbudowana od nowa.

 

– Na czas robót ulica zostanie całkowicie wyłączona z ruchu – zapowiada Karol Kieliszek z biura prasowego Urzędu Miasta. Poza pojazdami budowy zakaz wjazdu nie będzie dotyczył m.in. pojazdów komunikacji miejskiej, z możliwością wjazdu z obu stron.

 

Zakaz nie będzie również dotyczył mieszkańców ulic przyległych zamkniętego odcinka do Bohaterów Monte Cassino. Mieszkańcy będą mogli wjeżdżać wyłącznie od strony ronda na skrzyżowaniu z ul. Zana. Tą samą stroną będą mogły również wjeżdżać pojazdy zaopatrzenia.

 

Zadanie polega na kompleksowej modernizacji ulicy, czyli m.in wymianie konstrukcji nawierzchni, budowie obustronnych chodników, budowie obustronnych dróg dla rowerów.

 

Po zrealizowaniu inwestycji ul. Bohaterów Monte Cassino, na całym odcinku między ul. Zana a skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej, będzie mieć cztery pasy ruchu, po dwa w każdym kierunku.

 

Prace potrwają do października.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. A kiedy mają łaskawy zamiar rozpocząć remont pozostałej części Boh.M.Cassino ?? Po wakacjach w największy ruch czy może w Boże Narodzenie ??

 2. Nareszcie! Tu jedną z najgorszych ulic w Lublinie, aż żal samochodu kiedy trzeba tamtędy jechać.

 3. A przepraszam, co z odcinkiem od skrzyżowania do Al. Kraśnickiej? Tam wcale nie jest lepiej, a jadąc od nowo wyremontowanej Armii Krajowej można się nieźle zaskoczyć.

 4. Od wczoraj nie wiem jak zgodnie z przepisami i zdrowym rozsądkiem mam dojechać sprawnie do domu. Ktoś ustawia znaki drogowe w Lublinie na chybił-trafił?
  Jestem mieszkańcem ulicy Irydiona.
  Zakaz wjazdu od strony ulicy Zana nie obowiązuje mieszkańców ulic: Leonarda, Skrzetuskiego i JUTRZENKI. Jeden z możliwych objazdów wiedzie trasą: rondo Nauczycieli T.Naucz., Zana, Filaretów, JUTRZENKI, Armii Krajowej, Boh.M.Cassino.
  Drugi objazd: w.w. rondo, Zana, Kraśnicka, Boh.M.Cassino, Armii Krajowej, zawracam w okolicy JUTRZENKI, tą samą trasą wracam w stronę Kraśnickiej.
  Czy jakaś bardzo nielubiana osobistość mieszka na Irydiona?
  Kiedyś myślałem, że władze Lublina mieszkają w Lublinie. Chyba się wyprowadzili/ły.