Uwaga! Do piwnic włamują się złodzieje

złodzieje piwnice
Złodzieje włamali się do kilku piwnic na os. Botanik | fot. nadesłane

W czwartek złodzieje włamali się do pięciu piwnic na osiedlu Botanik w Lublinie. Ostrzegamy, aby zachować czujność i nie zostawiać otwartych drzwi do klatek czy wejść do piwnic.

Do zdarzenia doszło w czwartek na terenie osiedla Botanik w Lublinie. Nieznany sprawca lub sprawcy włamali się do pięciu piwnic, z którym ukradli cenniejsze rzeczy. O tym fakcie poinformował nas jeden z mieszkańców, któremu również włamano się do piwnicy.

Chciałbym poruszyć i przestrzec ludzi przed włamaniami do piwnic. Wczoraj miało u nas miejsce niestety włamanie do piwnicy na Botaniku. Byłem z mamą w trakcie przeprowadzki i wszystko przetrzymywałem w piwnicy m.in. biżuterię. Sprawa została zgłoszona na policję” – pisze do naszej redakcji jeden z poszkodowanych.

62422413 625593897924919 131705893686345728 n
Złodzieje włamali się do kilku piwnic na os. Botanik | fot. nadesłane

Policja apeluje, aby zwracać uwagę na osoby kręcące się w pobliżu bloku, reagować na hałasy dochodzące z piwnic. Ważne jest także to, aby zamykać drzwi do klatek oraz wejścia do piwnic, co utrudni sprawcy włamanie. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, by złodziej zdążył splądrować nasze mienie.

Pamiętajmy, że okazja czyni złodzieja.

Przeczytaj także: Wynajmij miejsce dla swoich rzeczy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.