Pomysł z Wojen Magazynowych zastosowany w Lublinie. Wynajmij miejsce dla swoich rzeczy

IMG 1324 HDR
Magazyny samoobsługowe w Lublinie | fot. Przechowaj co chcesz

Samoobsługowe mogą być sklepy, stacje paliw, a także magazyny. Być może znacie je z amerykańskich filmów lub programu Wojny Magazynowe. Samoobsługowe magazyny są już dostępne także w Lublinie.

Magazynowanie rzeczy może sprawiać naprawdę wiele problemów. Szczególnie wtedy, gdy nie masz wystarczającej powierzchni w swoim domu czy mieszkaniu, i kiedy nie dysponujesz piwnicą ani komórką lokatorską. Na szczęście jest na to rozwiązanie. Tym rozwiązaniem jest możliwość krótkoterminowego wynajmu przestrzeni magazynowej.

Czy wiesz, że można wynająć magazyn o powierzchni nawet 1 metra kwadratowego? W Lublinie taką ofertą dysponuje firma Przechowaj co chcesz sp. z o.o. Firma ta zajmuje się wynajmem magazynów o różnych powierzchniach. Do wyboru są magazyny o powierzchni 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 16, 22 i 38 metrów. Tak duża różnorodność sprawia, że płacisz tylko za przestrzeń, jaka jest Ci faktycznie potrzebna.

Powierzchnie magazynowe dla klientów prywatnych i firm w Lublinie

Oferta firmy Przechowaj co chcesz jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Powierzchnię magazynową może wynająć:

a) klient indywidualny, który

• potrzebuje czasowo przechować sprzęt sezonowy, np. narty czy motocykl;
• zamienia dom lub mieszkanie;
• kupuje mieszkanie w nowym budownictwie i czeka na jego odbiór;
• czasowo wyprowadza się za granicę;
• powraca do Lublina z emigracji;
• przeprowadza remont.

b) klient biznesowy, który

• potrzebuje niedużego magazynu do przechowywania artykułów spożywczych lub innych artykułów mających kontakt z żywnością;
• musi przechować przez krótki czas zapasy towarów;
• chce przechować mienie i sprzęt firmowy.

Podczas remontu lub przeprowadzki nie zawsze masz możliwość powierzenia swoich rzeczy komuś z rodziny czy znajomym. Co prawda możesz poprosić kolegę o przechowanie rzeczy w komórce w bloku, ale czy warunki tam panujące na pewno będą odpowiednie dla Twoich mebli? Czy zostawienie sprzętu RTV w garażu u brata na wsi jest dobrym pomysłem, jeśli ten sprzęt może tam zostać w każdej chwili uszkodzony?

Najlepszym rozwiązaniem jest powierzchnia przystosowana typowo do magazynowania, bo w takich warunkach Twoje rzeczy są odpowiednio chronione. Przechowywanie ich w nieodpowiednich warunkach często prowadzi do zniszczeń i dużych strat. Nie chodzi już tylko o straty finansowe – do niektórych rzeczy mamy przecież też ogromny sentyment.

Powierzchnie magazynowe firmy Przechowaj co chcesz stanowią w takim przypadku doskonałą alternatywę. Magazyny są świetnie zabezpieczone – monitorowane i wyposażone w systemy alarmowe, więc możesz tam bezpiecznie przechowywać swoje rzeczy. Monitoring i system ochrony sprawiają, że magazynowanie jest po prostu bezpieczne. Dodatkowo wilgotność powietrza w magazynach jest kontrolowana, a temperatura nigdy nie spada poniżej zera.

IMG 1306
Możesz przechować wszystko | fot. Przechowaj co chcesz

Dostępność 24/7

Mało tego, magazyny firmy są dostępne przez 24 godziny na dobę, a każdy klient ma nieograniczony dostęp do swojego boksu. Wynajmujący zamyka boks na własną kłódkę, dzięki czemu nikt inny nie może się do niego dostać.

Skrytki w Lublinie – co można w nich przechowywać?

Usługi magazynowe w Lublinie dają możliwość przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Powierzchnia magazynowa może być traktowana jednocześnie jako przechowalnia mebli w Lublinie i jako magazyn spożywczy. Przechowywać można między innymi sprzęty RTV i AGD, sprzęt sportowy, żywność i napoje, motocykle i rowery, ubrania, meble, instrumenty muzyczne, zabawki dziecięce, książki, obrazy, artykuły budowlane i dekoracyjne oraz wiele innych.

Twoje rzeczy mogą być przechowywane w dowolny sposób, np. do przechowywania dokumentów w Lublinie zwykle stosuje się specjalne zamykane skrzynki, a sprzęty gospodarstwa domowego ustawia się na paletach. Do dyspozycji Klientów są dostępne wózki paletowe i towarowe, dzięki czemu ustawienie rzeczy w boksach jest łatwiejsze i szybsze.

MG 5276
Ogólnodostępny wózek paletowy dla wynajmujących | fot. Przechowaj co chcesz

Self storage w Lublinie, ale pomysł z Zachodu

Usługi wynajmu niewielkich przestrzeni magazynowych są w Polsce dość nowe – przybyły do nas z zachodu. Selfstorage to samoobsługowe schowki szczególnie popularne w Stanach Zjednoczonych i na Zachodzie Europy. Znamy je przede wszystkim z programów typu „Wojny magazynowe” lub „Gwiazdy Lombardu”.

Do tej pory tego typu skrytki były dostępne tylko w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu, a teraz do grona „magazynujących” miast dołączył też Lublin. Zainteresowanie klientów jest ogromne, co pokazuje, że jednak potrzebujemy wygodnej, bezpiecznej i co najważniejsze taniej przestrzeni do magazynowania. Z selfstorage przechowywanie bagażu w Lublinie nie stanowi już żadnego problemu.

Sprawdź cennik powierzchni magazynowej na stronie www.przechowajcochcesz.pl/cennik i wybierz boks odpowiedni dla siebie.

Poznaj ofertę

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.