Ustawią ekran kinowy na pl. Litewskim, by wyświetlić spoty promocyjne wydarzeń i jeden film

Ustawią ekran kinowy na pl. Litewskim, by wyświetlić spoty promocyjne wydarzeń i jeden film
Plac Litewski w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W najbliższy weekend na placu Litewskim w Lublinie zostanie ustawione kino plenerowe. W sobotę na ekranie będzie można obejrzeć… spoty promocyjne wydarzeń, a w niedzielę film w reż. Juliusza Machulskiego.

W sobotę od godz. 20 do 22 (z przerwą na czas pokazów multimedialnych na fontannach) oraz w niedzielę od godz. 20 do 23 na ekranie kina plenerowego będą wyświetlane zapowiedzi imprez kulturalnych, m.in.: Jarmarku Jagiellońskiego, Innych Brzmień, Carnavalu Sztukmistrzów, Nocy Kultury oraz wydarzeń sportowych.

Natomiast w niedzielę o godz. 20.30 odbędzie się bezpłatna projekcja filmu „VOLTA” kręconego w Lublinie w reż. Juliusza Machulskiego. W pokazie będzie mogło wziąć udział 120 osób, zaś widzowie obejrzą film na leżakach.

Czytaj także: Harmonogram sierpniowych pokazów na fontannie multimedialnej

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.