Noc Kultury 2020 przeniesiona na jesień. Znamy dokładną datę wydarzenia

Noc Kultury w Lublinie
Noc Kultury w Lublinie | fot. Ignac Tokarczyk

Pierwotnie tegoroczna Noc Kultury 2020 miała odbyć się w czerwcu. Jednak ze względu na panujące restrykcje, termin musiał być zmieniony – na jesień 2020.

W związku z pandemią SARS-CoV-2 tegoroczna Noc Kultury została przełożona na jesień. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się z 6 na 7 czerwca. Noc Kultury 2020 w Lublinie odbędzie w dniach 9-11 października, o ile będzie to możliwe ze względów epidemiologicznych.

„Będzie chłodniej, ale z pewnością jeszcze czulej niż zwykle spojrzymy na nasze miasto i siebie nawzajem.Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy świętować powrót do normalności, który do tego czasu nastąpi” – mówi Agata Fijuth-Dudek z Warsztatów Kultury w Lublinie.

Warsztaty Kultury zapowiadają, że wszystkie decyzje związane z przygotowaniem Nocy Kultury będą oparte na oficjalnych komunikatach oraz zaleceniach Światowej Organizacji Zdrowia i polskiego rządu. Szczegóły dotyczące wydarzenia poznamy dziś, 3 czerwca po godz. 14.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.