Ul. Janowska: Czołowe zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartkowy poranek na ul. Janowskiej doszło do czołowego zdarzenia dwóch pojazdów. Ulica całkowicie zablokowana. Objazdy komunikacji miejskiej.

 

Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów doszło około godz. 9:30. Jak ustalili policjanci, kierowca samochodu marki Renault jechał ul. Janowską w stronę ul. Krężnickiej. Podczas manewru wyprzedzania zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Peugeot, którym jechała ok. 50 letnia kobieta.

 

Kobieta została przetransportowana do szpitala. Kierowca został przebadany alkomatem. Był trzeźwy. Policja ustala okoliczności zdarzenia. W związku z pracami policji ulica została zamknięta. Policja zablokowała wjazd od ul. Nadbystrzyckiej. Komunikacja miejska została skierowana na objazdy.

 

Autobusy linii nr 8 zostały skierowane na objazd trasą: od Nadbystrzyckiej przez Krochmalną, Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską do Krężnickiej. Pojazdy omijają przystanki: Wąwozowa NŻ, Koło NŻ, Janowska – stacja pomp NŻ, Parczewska NŻ, Rąblowska NŻ, Lipska. W związku ze zmienioną trasą występują opóźnienia w kursowaniu autobusów linii nr 8.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.