Ukradli ze sklepu trzynaście par spodni. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców

Młodzi mężczyźni ukradli ze sklepu 13 par spodni
Młodzi mężczyźni ukradli ze sklepu 13 par spodni | fot. KMP Lublin

Kryminalni z Lublina poszukują sprawców ze zdjęcia do sprawy kradzieży trzynastu par jeansów o wartości prawie 1 500 złotych. Wizerunek mężczyzn nagrały kamery monitoringu zamontowane w sklepie.

Ukradli spodnie

Do kradzieży doszło w jednej z galerii handlowych na terenie Lublina. Zarejestrowani przez kamery mężczyźni przez kilka dni przychodzili do sklepu. Sprawcy, wykorzystując nieuwagę personelu, dokonywali kradzieży spodni. Ich łupem padło łącznie 13 par jeansów. Straty oszacowano na kwotę prawie 1 500 złotych.

Wizerunek sprawców nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z  4. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 – numer telefonu 47 811 48 00  lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W tych ubraniach to na pewno szybko wpadną komuś w oko… A nie czekaj…