Uber Eats startuje w Lublinie. Koniec z długim czekaniem na jedzenie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Uber Eats

Praca w Uber Eats. Ile można zarobić?

Kierowcy Uber Eats dostają wynagrodzenie zależne od przejechanych kilometrów, a także zrealizowanych zamówień. Średnio można zarobić ok. 25 zł na godzinę. Nie trzeba mieć nawet własnego samochodu, bo jedzenie można rozwozić także skuterem czy rowerem (wtedy jednak stawki są trochę niższe).

By współpracować z Uberem należy jednak założyć działalność gospodarczą. Jest jednak coraz więcej firm, które pośredniczą między aplikacją a chętnymi do pracy, oferując im umowy na zlecenie. Na popularnym portalu ogłoszeniowym możemy znaleźć oferty pracy dla dostawców.

Jakie restauracje w Uber Eats Lublin?

Na tę chwilę jest jeszcze za wcześnie by podać listę restauracji, w których będziemy mogli zamówić jedzenie z dostawą do domu lub biura. Pełną listę lokali gastronomicznych poznamy wraz ze startem usługi w naszym mieście – w połowie czerwca.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wreszcie jak w cywilizowanym mieście się zaczyna robić. Zrobią drogi, będzie uber-eats, mam nadzieję, że wejdzie też zwykły uber i może trochę przestanie być jak w lesie.Jeszcze tylko wyciąć drzewa z Racławickich i zrobić porządną, ładną drogę, której się nie trzeba wstydzić bo teraz na racławickich jak w chlewie obsranym gównem. Dziękuję dobranoc

  2. Jak zwykle będzie to wszystko kosztem gigantycznej rotacji i wykorzystywania „partnerów”, którym nie płaci się za poświęcony czas, gdy nie ma zamówień, za to rekrutować będą cały czas.

    Bardzo nieetyczne, mam nadzieje, ze bardziej uczciwa konkurencja jednak wygra