Twórcze zabawy plastyczne. Warsztaty dla dzieci w Galerii Labirynt

Warsztaty twórcze dla dzieci
Warsztaty twórcze dla dzieci | Fot. Emilia Lipa

Podczas twórczych spotkań dzieci ćwiczą wyobraźnię oraz zdolności manualne. Nie brakuje inspiracji i dawki wiedzy o sztuce. W części plastycznej uczestnicy i uczestniczki warsztatów wykonują własne prace, świetnie się przy tym bawiąc.

Informacje o zajęciach

Zajęcia odbywają się we wszystkie soboty października w siedzibie Galerii przy ul. Popiełuszki 5. Trwają około 60 minut. Na warsztaty obowiązują zapisy internetowe poprzez formularze zgłoszeniowe, które można znaleźć na stronie www.labirynt.com. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne. Spotkania są prowadzone w języku polskim, Galeria zapewnia tłumaczenie na język ukraiński.

Czytaj również:

Harmonogram zajęć na październik:

7.10, godz. 13.00 Ćwiczenia z wolności – dla dzieci w wieku 3–6 lat
Prowadzenie: Agata Sztorc-Gromaszek

Dzieci przeniosą się w pobudzający zmysły świat pełen pachnących oraz mieniących się różnymi kolorami mas, które powstają na bazie produktów spożywczych oraz innych materiałów działających na zmysły.

Ćwiczymy zabawę z fakturami i zapachami, przezwyciężamy prawo ciążenia oraz tworzymy własne farby. Uwaga! Podczas zajęć można się nieźle ubrudzić.

14.10, godz. 13.00 Odlotowe warsztaty – dla dzieci w wieku 9–12 lat
Prowadzenie: Oleksandra Orkusha

Czy jesteście gotowi i gotowe do podróży dookoła świata, podczas której poznacie dużo fajnych miejsc, kulturę innych krajów i spotkacie się ze słynnymi przedstawicielami i przedstawicielkami świata sztuki współczesnej?

Jeśli tak, to weźcie ze sobą osoby, z którymi chcecie zwiedzić świat i przyjdźcie na Odlotowe Warsztaty! Walizki z rzeczami, które będą niezbędne w podróży, dostaniecie na miejscu.

Zobacz aktualne konkursy na Spotted Lublin:

21.10, godz. 13.00 Moje drzewko szczęścia – dla dzieci w wieku 3–6 lat
Prowadzenie: Michał Rachwalski

Drzewo w wielu kulturach i religiach uchodzi za szczególny znak. Tak zwane „drzewo szczęścia” symbolizować może mądrość, zdrowie czy nawet długie życie.

Odnosząc się do prac współczesnych artystek i artystów, poznamy oraz porozmawiamy o najnowszych dziełach sztuki, w których to właśnie drzewo odgrywa główną rolę. W twórczym działaniu stworzymy swoje osobiste drzewko szczęścia.

28.10, godz. 12.30 Literujmy w języku migowym – dla dzieci w wieku 6–9 lat
Prowadzenie: Wioletta Stępniak

Podczas tych zajęć będziemy mieć okazję nauczyć się podstaw języka migowego, używając go do literowania swoich imion. Dzieci będą miały szansę nie tylko rozwinąć umiejętność komunikacji za pomocą migów, ale także nawiązać nowe przyjaźnie i zdobyć cenne umiejętności społeczne.

Na które zajęcia zabierzesz swoją pociechę? Daj znać w komentarzu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.