Trzeci sklep Aldi w Lublinie – otwarcie w środę, 2 lutego. Zobacz gazetkę promocyjną

aldi
Aldi | materiały prasowe

W środę, 2 lutego, o 6:00 otwarcie Aldi w Lublinie przy ul. Nałkowskich 211. Będzie to trzeci sklep tej sieci w naszym mieście. Zobacz, jakie promocje przygotowano z okazji otwarcia.

Aldi ul. Nałkowskich

To już trzeci sklep Aldi w Lublinie. Pierwszy mieści się przy ul. Sendlerowej, a drugi przy al. Spółdzielczości Pracy. Dla klientów, którzy odwiedzą sklep przy ul. Nałkowskich w dniu otwarcia została przygotowana promocja – Ale prezenty. Klienci, którzy dokonają zakupów za minimum 100 złotych, otrzymają torbę pełną produktów własnych Aldi.

Przed sklepem ponadto będzie czekał foodtruck. Pojazd stacjonował będzie od 10:00 do 17:00, a za okazaniem paragonu ze sklepu będziecie mogli odebrać darmowy poczęstunek.

Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi niemal 1500 mkw. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

W budowie jest jeszcze czwarty sklep Aldi w Lublinie, przy ul. Jana Pawła II (Węglin Park).

Gazetka na otwarcie Aldi przy ul. Nałkowskich

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.