Jest zgoda na budowę parku handlowego Węglin Park. Co się w nim znajdzie?

weglin park
Działka na której powstanie park handlowy Węglin Park | Mapy Google

Spółka Węglin Retail Park, której udziałowcami są Interbud-Lublin S.A i spółka Interbud – Apartments, otrzymała ostateczne pozwolenie na budowę parku handlowego na Węglinie.

Węglin Park

Park handlowy powstanie na terenie parku handlowego Węglin przy ul. Jana Pawła. Na powierzchni ok. 8,5 tys. m2 zaplanowano 8 lokali handlowych i usługowych. Uzupełnieniem oferty będzie duży supermarket spożywczy Aldi.

Obok parku handlowego stanie drugi budynek o powierzchni ok. 460 mkw., w którym będzie funkcjonować restauracja typu fast-food z grillem amerykańskim. Przed parkiem handlowym i restauracją będzie parking o powierzchni blisko 2,5 tys. mkw.

Obiekty mają być gotowe w czwartym kwartale 2022 r.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.