Trwają poszukiwania 14-letniego Pawła. Według ustaleń policji nastolatek może przebywać w Lublinie

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwają poszukiwania zaginionego 14-letniego Pawła. Chłopak w nocy z 21 na 22 marca wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policyjne ustalenia wskazują, iż nastolatek może przebywać na terenie Lublina.

Może przebywać w Lublinie

Do zaginięcia 14-letniego Pawła doszło w nocy z 21 na 22 marca, kiedy wyszedł z domu w miejscowości Czernięcin Główny (gmina Turobin, powiat biłgorajski) i oddalił się, nie informując rodziny o kierunku podróży. Od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nastolatek może poruszać się rowerem.

Rysopis zaginionego: wzrost 178 cm, szczupły, włosy ciemne proste z charakterystyczną grzywką na czoło. W chwili zaginięcia ubrany był w bluzę z kapturem w kolorze czarno – czerwonym, czarny plecak, czarne jeansy i czarne buty adidasy.

Osoby mogące mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju pod numerem telefonu 47 815 22 10. Informację można przekazać również, dzwoniąc na numer alarmowy 997 lub 112.

Z ustaleń policji wynika, że nastolatek może przebywać na terenie Lublina.

Aktualizacja

Czytaj: 14-letni Paweł z Biłgoraja odnalazł się. Poszukiwania zakończone

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Podobnego gościa widziałem dziś na przejściu na mełgiewskiej, pamiętam go ze względu na fryzurę. Przechodził z dziewczyną w kolorowych włosach
    (siwo – czerwone) – o ile to ten a nie nikt do niego podobny.