14-letni Paweł z Biłgoraja odnalazł się. Poszukiwania zakończone

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Historia zakończyła się szczęśliwie! Po kilku dniach poszukiwań, zaginiony 14-latek z Biłgoraja został znaleziony cały i zdrowy. Policjanci poinformowali o zakończeniu poszukiwań.

Odnalazł się

Przypomnijmy, że do zaginięcia 14-letniego Pawła doszło w nocy z 21 na 22 marca, kiedy wyszedł z domu i oddalił się, nie informując rodziny o kierunku podróży. Poszukiwania trwały przez kilka dni. Ustalenia policji wskazywały, że nastolatek może poruszać się rowerem, a jego prawdopodobne miejsce pobytu to Lublin.

W sobotę, 25 marca policjanci poinformowali o zakończonych poszukiwaniach nastolatka.

Odwołujemy poszukiwania za nastolatkiem z Biłgoraja. Cały i zdrowy został odnaleziony przez rodzinę. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi nadkom. Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.