Transmitowali w internecie pobicie 19-latka. Sprawcy są już w rękach policji

Brutalne pobicie młodego mieszkańca Zamościa | fot. nagranie

Sprawcy ataku na 19-latka, który przebywał w Zamościu, zostali już zatrzymani. To 18-letnia mieszkanka Warszawy i jej dwóch kolegów narodowości czeczeńskiej.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w piątek 17 kwietnia na terenie jednego z osiedli w Zamościu. Do 19-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, przebywającego w tym czasie w Zamościu, przyjechały trzy młode osoby z Warszawy – dwóch mężczyzn oraz jedna kobieta.

„Na ich prośbę 19-latek wyszedł z mieszkania. Następnie po krótkiej wymianie zdań jeden z mężczyzn zaczął bić pięściami i kopać pokrzywdzonego po całym ciele. Po tym przywłaszczyli należący do 19-latka telefon i odjechali” – opisuje kom. Andrzej Fijołek z biura prasowego lubelskiej policji.

Całość zdarzenia transmitowała na żywo w internecie 18-latka z Warszawy. Motywem ich działania były prawdopodobnie nieporozumienia wynikające z kłótni i obraźliwych wpisów dokonywanych przez uczestników grupy funkcjonującej na Facebooku. Pokrzywdzony oraz sprawcy nie znali się wcześniej.

Pobity 19-latek doznał obrażeń ciała w postaci złamanej szczęki, wybitych zębów oraz potłuczeń całego ciała. Trafił do szpitala w Zamościu, gdzie przeszedł operację szczęki.

Sprawą zajęli się kryminalni z Zamościa. Policjanci po kilku dniach zatrzymali 18-latkę z Warszawy, która namawiała do pobicia i nagrywała zajście na telefon, jednocześnie transmitując je w internecie. Ustali także dwóch mężczyzn, którzy zostali dziś zatrzymani w Warszawie. To mężczyźni w wieku 19 i 20 lat.

CZYTAJ TAKŻE: Pobicie w Zamościu: złamana szczęka, wybite zęby. Transmitowali to na żywo w internecie NAGRANIE ZE ZDARZENIAKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.