Pobicie w Zamościu: złamana szczęka, wybite zęby. Transmitowali to na żywo w internecie

pobicie zamość
Brutalne pobicie młodego mieszkańca Zamościa | fot. nagranie

Złamana szczęka, wybite zęby i potłuczenia na całym ciele – to efekt pobicia, którego dopuściło się czworo mieszkańców Warszawy na młodym chłopaku z Zamościa. O sprawie została już powiadomiona policja.

Grupa młodych ludzi postanowiła zdobyć popularność w sieci w skandaliczny sposób. Na prywatnym profilu na Facebooku młoda kobieta transmitowała na żywo moment, w którym przyjechała ze swoim chłopakiem i jego kolegami pod blok młodego mieszkańca Zamościa.

Trzech młodych mężczyzn i kobieta podeszli pod stojącego przed wejściem do bloku nastolatka. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań i po chwili młody mieszkaniec Zamościa został zaatakowany. Agresywny napastnik bił go i kopał po całym ciele. Powodem ataku były kłótnie na internetowym forum.

Nagranie zostało udostępnione w internecie przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, którego działacze powiadomili o całym zajściu policję. Na podstawie podanych informacji namierzono sprawców. To czworo młodych mieszkańców Warszawy narodowości czeczeńskiej.

„Nie licząc się z obowiązującymi w trakcie epidemii przepisami, grupka patostreamerów przemieszcza się po mieście napadając na rówieśników i ich okradają. Przestępcy swoje pobicia transmitują w sieci, by dodatkowo otrzymać w zamian od widzów pieniądze” – czytamy na stronie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Pobity nastolatek doznał obrażeń ciała w postaci złamanej szczęki, wybitych zębów oraz potłuczeń całego ciała. Obecnie przebywa w szpitalu w Zamościu, gdzie czeka na operację szczęki. Napastnicy dodatkowo ukradli poszkodowanemu telefon.

Napastniczka opublikowała w sieci nagranie, w którym wyjaśnia, że „było to normalne zachowanie”, a fakt pobicia mieszkańca Zamościa skomentowała słowami „to nic dziwnego, gdyż było wiadomo, że dostanie”.

AKTUALIZACJA: Transmitowali w internecie pobicie 19-latka. Sprawcy są już w rękach policji

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ja tu nie widze 4 na 1 tylko raczej zwykłe solo. Chyba że finał był grupowy. Ciężko zweryfikować po nagraniu zrobionym żelazkiem…

  2. Warto byłoby dodać, że napastnicy są czeczenami, a dziewczyna udostępniająca nagranie online jest ich utrzymanką.

  3. Sprawcy to Czeczeniec Rahman M – Zapaśnik Klubu Legii Warszawa. Mistrz Polski w zapasach, zawodnik MMA oraz Karolina Sz.

  4. zapraszam na Hrubieszów 😀 czworo ich na warszawke nie wróci wcale

  5. (art. 158 § 2.) do 8 lat wiezienia , jak ukradli telefon to Kradzież rozbójnicza (art. 281) 10 lat wiezienia dla wszystkich , inaczej nie da się wyeliminować patologi ze społeczeństwa .
    Słowa to słowa, a czyny to czyny inny kaliber .