Tragiczny w skutkach pożar mieszkania w Hrubieszowie. Nie żyją dwie osoby

pożar mieszkania piłsudskiego hrubieszów
Pożar mieszkania w bloku przy ul. Piłsudskiego w Hrubieszowie | fot. lubiehrubie.pl

Tragiczny w skutkach okazał się pożar mieszkania na czwartym piętrze bloku przy ulicy Piłsudskiego w Hrubieszowie. Strażacy znaleźli w środku zwłoki dwóch osób.

Informację o pożarze mieszkania w czteropiętrowym bloku przy ul. Piłsudskiego w Hrubieszowie strażacy otrzymali w środę o godz. 18.40. Ze zgłoszenia wynikało, że płonie mieszkanie na czwartym piętrze, a ogień wydostał się na zewnątrz przez okna.

Na miejsce od razu wysłano jednostki gaśnicze oraz pogotowie ratunkowe. W akcji gaśniczej brało udział siedem zastępów straży pożarnej. Z uwagi na bardzo duże zadymienie strażacy ewakuowali mieszkańców dwóch klatek schodowych w bloku.

Mieszkanie, w którym wybuchł pożar doszczętnie spłonęło. Strażacy po zakończeniu akcji gaśniczej znaleźli wewnątrz zwęglone zwłoki dwóch osób: kobiety i mężczyzny. Na razie nie są znane ich personalia.

Strażacy nie ustalili jeszcze przyczyny pożaru. Na miejscu policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.