Tragiczny pożar mieszkania w Lublinie. W środku ujawniono zwłoki 71-letniego mężczyzny

Pożar mieszkania w bloku przy Al. Racławickich w Lublinie | fot. KM PSP w Lublinie & czytelnik Sebastian

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego pożaru, który wybuchł we wtorek w jednym z mieszkań przy Al. Racławickich w Lublinie. W wyniku pożaru zginął 71-letni mężczyzna, który przebywał w tym mieszkaniu.

Informację o pożarze służby ratunkowe otrzymały we wtorek o godz. 17.36. Ze zgłoszenia świadków wynikało, że z mieszkania na trzecim piętrze bloku na rogu Al. Racławickich z ul. Łopacińskiego wydostają się płomienie przez okna.

Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe, pogotowie gazowe i policja. Strażacy przez długi czas walczyli z ogniem, który ciężko było ugasić. Gdy do mieszkania weszli strażacy ujawnili tam zwłoki 71-letniego mężczyzny.

Akcja gaśnicza zakończyła się około godz. 20. Po wstępnych oględzinach, ekspertowi do spraw pożarnictwa nie udało się ustalić przyczyny pojawienia się ognia. Strażacy wstępnie oszacowali straty na kwotę 200 tysięcy złotych.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Ciało 71-latka zabezpieczono do sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie okoliczności wybuchu pożaru.

Pożar w mieszkaniu przy Al. Racławickich | fot. KM PSP w Lublinie
Pożar w mieszkaniu przy Al. Racławickich | fot. KM PSP w Lublinie
Pożar w mieszkaniu przy Al. Racławickich | fot. KM PSP w LublinieWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.