Tragiczny pożar domu w Siennicy Nadolnej. W łóżku znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny

płomienie pożar
Zdjęcie ilustracji: Dominik Wąsik

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tragicznego w skutkach pożaru, do którego doszło w domu w Siennicy Nadolnej. Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny.

Informację o pożarze drewnianego domu w miejscowości Siennica Nadolna krasnostawscy strażacy otrzymali w piątek przed godz. 5 rano. Na miejscu interweniowały pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, policja i lekarz sądowy.

Ogień objął pomieszczenia i poddasze drewnianego domu. Po zakończonej akcji gaśniczej strażacy znaleźli w jednym z pomieszczeń zwęglone zwłoki 67-letniego mężczyzny, które znajdowały się na łóżku.

Akcja strażaków trwała ponad 3 godziny. Budynek spłonął doszczętnie. Prawdopodobnie przyczyną pożaru był przenośny piecyk gazowy, który znajdował się w jednym z pomieszczeń. Straty wstępnie oszacowano na 15 tys. zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.