Tragiczny finał poszukiwania 32-latka w rzece Wieprz, który we wtorek w nocy wskoczył do rzeki

zakończono poszukiwania na wieprzu
Zespół Ratownictwa na rzece Wieprz | fot. KPP Łęczna

Zakończono piąty dzień poszukiwań zaginionego. Do akcji poszukiwawczej wykorzystano drony, łodzie motorowe z sonarem, echosondy i mnóstwo funkcjonariuszy i strażaków.

Pięć dni poszukiwań w rzece Wieprz

Zaginiony to 32-letni mieszkaniec gminy Milejów, który w okolicach godziny 23:00 wskoczył do rzeki Wieprz i nie wypłynął. Służby zawiadomił kolega zaginionego, z którym wspólnie spędzał czas. W nocy z wtorku na środę rozpoczęła się zakrojona akcja poszukiwawcza.

poszukiwania na rzece Wieprz
poszukiwania na rzece Wieprz | fot. Policja Łęczna

Więcej o akcji poszukiwawczej:

Tragiczny finał akcji — znaleziono ciało zaginionego

Piąty dzień poszukiwań w godzinach porannych około 9:00, przyniósł tragiczne wieści. Wtedy to Operator policyjnego drona zauważył w rzece ciało. Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora jak podaje — łęczyńska policja.

Szkoda chłopaka, jedna zła decyzja.

poszukiwania na rzece Wieprz ponton
poszukiwania na rzece Wieprz | fot. Policja Łęczna

Wieprz jest zdradliwą rzeką. Bardzo łatwo o tragedię. Macie swoje doświadczenia w tej kwestii? Dajcie znać w komentarzach anonimowo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.