Tragiczny finał kolizji. Pasażerka zasłabła w aucie, nie udało się jej uratować

68 129247
Tragiczny finał kolizji w Zamościu | fot. KMP Zamość

Kierowca renault zmieniając pas, nie zauważył ciężarówki. Pojazdy się zderzyły, jednak nic poważnego się nie stało. Po chwili pasażerka osobówki straciła przytomność. Nie udało się jej uratować.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 16 na ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów: osobowego renault i ciężarowego DAF.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault, 76-letni mężczyzna podczas zmiany pasa ruchu, nie zauważył jadącego po jego prawej stronie pojazdu ciężarowego. Pojazdy zaledwie się otarły, a nikt z uczestników kolizji nie potrzebował pomocy.

Jednak kilka minut po zdarzeniu 71-letnia pasażerka renault zasłabła i straciła przytomność. Na miejscu była karetka pogotowia. Jej załoga od razu podjęła reanimację i zawiozła kobietę do szpitala. Niestety, nie udało się jej uratować. 71-latka zmarła.

Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia drogowego, zarówno kierowca renault, jak i 27-letni kierujący DAF byli trzeźwi. Policjanci będą teraz ustalali, czy nagłe pogorszenie się stanu zdrowia pasażerki renault miało związek z kolizją.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.