Tłumy na otwarciu IKEA Lublin. Wiemy, ile osób odwiedziło sklep w pierwszy dzień

DSC04308

W środę, 23 sierpnia w Lublinie został otwarty dziesiąty w Polsce i jedyny we wschodniej części kraju sklep IKEA. Na otwarcie przyszły tysiące osób.

 

Otwarcie IKEA Lublin nastąpiło w środę o godz. 10. Setki osób zostało wpuszczonych przez ochronę do sklepu. Z godzinę na godzinę było coraz gorzej, ponieważ do sklepu tworzyły się kilometrowe korki. Czytaj więcej: Potop szwedzki w Lublinie. Kilometrowe korki do Ikei

 

 

IKEA Lublin jest drugim pod względem wielkości sklepem firmy w Polsce. Ma powierzchnię 33,5 tys. mkw. Sklep oferuje blisko 10 tysięcy różnego rodzaju produktów.

 

 

Jak podaje Agata Czachórska, Specjalista ds. komunikacji korporacyjnej w IKEA Retail Polska, w dzień otwarcia sklep odwiedziło 23 tysiące osób.

 

Czytaj także: IKEA Lublin już działa. Tłumy mieszkańców na otwarciu sklepu (zdjęcia)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.