TK Maxx w Skende Shopping. Wiemy, kiedy otwarcie

Zdjęcie ilustracyjne

Do grona najemców Skende Shopping dołączy kolejny renomowany najemca – TK Maxx. Będzie to drugi sklep sklep tej marki w Lublinie – pierwszy jest w Lublin Plaza.

Otwarcie TK Maxx w Skende Shopping zostało zaplanowane na 27 września na godz. 10:00. Na klientów czekać będą konkursy oraz tysiące markowych perełek w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekać będą liczne atrakcje, m.in. konkurs „Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych.

Będzie to 43 brytyjskiej sieci TK Maxx w Polsce, a drugi w naszym mieście – Lublinie. Pierwszy sklep został otwarty w marcu 2014 roku w galerii handlowej Lublin Plaza.

TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach.

Nowe dostawy markowych perełek trafiają do sklepów sieci TK Maxx kilka razy w tygodniu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.