Taras widokowy w VIVO! Lublin ponownie dostępny dla mieszkańców

Tarasy widokowy w Vivo! Lublin | materiały prasowe

Od dziś w VIVO! Lublin ponownie czynny jest taras widokowy znajdujący się na dachu centrum handlowego. Do dyspozycji oddano strefę wypoczynkową, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz zewnętrzną siłownię, a także ścieżki z roślinnością na górnym poziomie.

Od 10 czerwca w VIVO! Lublin czynny jest taras widokowy, na którym dostępnych jest wiele atrakcji m.in. strefa wypoczynkowa czy plac zabaw dla najmłodszych. Skorzystać tu można również z zewnętrznej siłowni i ścieżek z roślinnością.

Taras widokowy czynny jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Do dyspozycji klientów oddane zostały również strefy wypoczynku na pasażach wewnątrz obiektu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.