Taras widokowy w VIVO! Lublin ponownie dostępny dla mieszkańców

taras widokowy vivo lublin tarasy zamkowe
Tarasy widokowy w Vivo! Lublin | materiały prasowe

Od dziś w VIVO! Lublin ponownie czynny jest taras widokowy znajdujący się na dachu centrum handlowego. Do dyspozycji oddano strefę wypoczynkową, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz zewnętrzną siłownię, a także ścieżki z roślinnością na górnym poziomie.

Od 10 czerwca w VIVO! Lublin czynny jest taras widokowy, na którym dostępnych jest wiele atrakcji m.in. strefa wypoczynkowa czy plac zabaw dla najmłodszych. Skorzystać tu można również z zewnętrznej siłowni i ścieżek z roślinnością.

Taras widokowy czynny jest w godzinach otwarcia centrum handlowego. Do dyspozycji klientów oddane zostały również strefy wypoczynku na pasażach wewnątrz obiektu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.