Tajemniczy samolot przez kilka godzin latał nad Lublinem i regionem

We wtorek nad Lublinem i regionem latał tajemniczy samolot | fot. flightradar24.com

We wtorek tajemniczy samolot przez kilka godzin latał nad Lublinem i regionem. Trajektoria lotu samolotu była dość nietypowa. Bez obaw, to nie żadne opryski.

To już nie pierwszy raz, kiedy to nad Lublinem i jego okolicą lata tajemniczy samolot. Ostatnie takie loty odbyły się w maju ubiegłego roku, gdzie pisaliśmy o tym TUTAJ. Tym razem jest podobnie, lecz na niebie znajduje się inna maszyna.

Informację o tym tajemniczym samolocie otrzymaliśmy od naszego Czytelnika we wtorek przed godz. 14. Z przekazanych informacji wynikało, że tajemniczy samolot krąży nad Lublinem i jego regionem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie trajektoria tego lotu.

Samolot przez kilka godzin latał nad Lublinem i regionem ze wschodu na zachód. Przy czym przesuwał się „pasami” z północy na południe. Jak ustaliśmy, nie był to samolot żadnej ze służb.

Samolot Swearingen SA226-T odbywa lot na pułapie blisko 7 kilometrów. Jak udało nam się ustalić, samolot należy do firmy zajmującej się wykonywaniem zdjęć lotniczych i aktualizacją map. To właśnie dlatego samolot krążył nad naszymi głowami.

Tajemniczy samolot nad Lublinem i regionem | fot. flightradar24.com

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Może planują poszerzenie strefy ASF ??.
    Ciekawe na którym drzewie zatrzymał się dzik. ?