Od kilku dni nad Lublinem i regionem lata tajemniczy samolot

Tajemniczy samolot nad Lublinem i regionem | fot. flightradar24.com

Tajemniczy samolot przez kilka godzin krążył nad Lublinem i jego okolicą. Trajektoria lotu samolotu była dość nietypowa. Spokojnie, nie ma czego się obawiać.

To już nie pierwszy raz, kiedy to nad naszym miastem lata tajemniczy samolot. Ostatnie takie loty odbyły się w listopadzie ubiegłego roku, gdzie pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ. Tym razem jest podobnie, lecz na niebie znajduje się inna maszyna.

Pierwsze informacje spłynęły na naszą skrzynkę redakcyjną w poniedziałek po godz. 10. Z informacji przez Was przekazanych wynikało, że tajemniczy samolot krąży nad Lublinem i jego regionem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie trajektoria tego lotu.

Z radaru wynika, że maszyna przelatuje w tę i z powrotem tworząc na mapie regularny „szlaczek”. Samolot Partenavia P68C odbywa lot na pułapie ok. 1000 metrów.

Jak udało nam się ustalić, samolot pracuje na zlecenie firmy Google, która właśnie aktualizuje zdjęcia do Google Maps naszego regionu. To właśnie dlatego samolot krąży nad naszymi głowami.

Tajemniczy samolot nad Lublinem i regionem | fot. flightradar24.com
„Tajemniczy” samolot nad Lublinem | fot. Krzysztof „Kaplus” Wiśniewski

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy Wy myślicie, że ktoś w to uwierzy? On pracował na zlecenie masonów i rozpylał chemtrails, żeby nas wszystkich zatruć! Potwierdzone info!