Tajemniczy samolot znowu lata nad Lublinem i regionem

tajemniczy samolot nad lublinem

Już trzeci dzień z rzędu tajemniczy samolot krąży nad Lublinem i regionem. Spokojnie, to nie żadne opryski. Jaki jest powód jego latania?

 

Tajemniczy samolot krążył nad Lublinem i regionem całe niedzielne popołudnie. Podobnie było też z poniedziałkiem i jak nas poinformowali czytelnicy słychać go i dziś. Gdyby krążył nad polami to rozpylałby opryski, a nad lasami rozrzucałby szczepionki dla lisów. Co jednak robi nad Lublinem i jego okolicami?

 

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie trajektoria tego lotu. Z radaru wynika, że maszyna przelatuje w tę i z powrotem tworząc na mapie regularny „szlaczek”. Samolot Piper PA-31-310 Navajo odbywa lot na pułapie ok. 800 metrów.

 

Jak się dowiedzieliśmy samolot należy do tarnowskiej firmy MGGP AERO, zajmującej się wykonywaniem zdjęć lotniczych i aktualizacją map. To właśnie dlatego samolot krąży nad naszymi głowami.

 

Jego trasę możecie zobaczyć na stronie www.flightradar24.com. To na pewno nie ostatnia okazja, by zobaczyć go fotografującego nas z góry.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.