Tajemnicze światła na niebie w Lublinie. Mieszkańcy pytają: co to takiego?

Tajemnicze światła na niebie nad Lublinem
Tajemnicze światła na niebie nad Lublinem | fot. czytelnik Tomek

W czwartek wieczorem mieszkańcy Lublina zaczęli wysyłać nam zdjęcia i pytania dotyczące tajemniczych świateł widzianych na nocnym niebie nad Lublinem. Co to takiego?

Dziwne światła nad Lublinem

Od Czytelników dostaliśmy zdjęcia przedstawiające światła na niebie. Tajemnicze światła można było zaobserwować w okolicach północy i były widoczne praktycznie z każdej dzielnicy Lublina.

Jak się okazuje, źródłem tajemniczych świateł był plac Teatralny przed Centrum Spotkania Kultur, a dokładnie stojące tam reflektory. Ma to związek z przygotowaniami do widowiska realizowanego przez TVP.

ZOBACZ TAKŻE:
Przed budynkiem CSK stanęła scena i krzyż. TVP organizuje koncert wielkanocny

Takie same światła na niebie będzie można zaobserwować jeszcze dzisiaj. W związku z realizowaną na placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur produkcją telewizyjną w piątek od godz. 20:00 mogą wystąpić utrudnienia.

Tajemnicze światła na niebie nad Lublinem
Tajemnicze światła na niebie nad Lublinem | fot. czytelniczka Weronika
Tajemnicze światła na niebie nad Lublinem
Tajemnicze światła na niebie nad Lublinem | fot. czytelnik Arek
Tajemnicze światła na niebie nad Lublinem
Tajemnicze światła na niebie nad Lublinem | fot. czytelniczka Agnieszka

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.