Szczur w lokalu gastronomicznym na dworcu PKS w Lublinie [wideo]

W jednym z lokali gastronomicznym mieszczących się na terenie dworca autobusowego PKS w Lublinie nasz czytelnik zauważył niecodziennego gościa.

 

Sytuacja miała miejsce dzisiaj (poniedziałek) około godz. 18.45 w jednym z lokali gastronomicznych na dworcu PKS w Lublinie. Całą sytuację opisuje czytelnik Łukasz.

 

„Osoba mi towarzysząca postanowiła zjeść kebaba na Dworcu Głównym PKS. Właściciel nie zwracał na niego uwagi, a szczur pochodził z 10 cm do ludzi bez strachu. A co by było gdyby wszedł do środka i dostał się do jedzenia, które jest tam podawane? Sprawa zostanie niezwłocznie zgłoszona do sanepidu.” – pisze w liście do redakcji czytelnik Łukasz.

 

To nie pierwsza sytuacja „niechcianych gości” w tamtej okolicy.

 

Wideo6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przecież ta myszka nie jest w lokalu, ale przed lokalem na dworze. To jej naturalne środowisko. Trzeba było poczęstować bułką 🙂

  2. Niestety mało kto odważy się tam zjesc więc nie rozumiem zdziwienia klienta bo na dworcu to raczej normalne