Sylwester Miejski w Lublinie 2019: Wiadomo już, kto wystąpi na Placu Litewskim

Sylwester Miejski w Lublinie | fot. Miasto Lublin

Sylwestrowa Noc Przebojów Lublin 2019. Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła i Tomasz Korpanty wystąpią na imprezie Sylwester Miejski 2019/2020 w Lublinie.

Po raz pierwszy od kilku lat mieszkańcy Lublina powitają Nowy Rok na Placu Litewskim. Gwiazdami Sylwestrowej Nocy Przebojów 2019 będą Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła i Tomasz Korpanty.

Występom artystów towarzyszyć będą tancerze lubelskiej formacji GAMZA oraz pokazy ognia fireshow w wykonaniu Fundacji Sztukmistrze. W plenerowej scenerii będzie można podziwiać niezwykłe widowisko połączenia żonglowania ogniem, tańca, muzyki i choreografii. O oprawę muzyczną w klimacie tech-house zadba DJ Alan White.

Scena główna na Placu Litewskim zostanie ustawiona tyłem do fontann. Miejsce zabawy będzie wygrodzone barierkami, a o bezpieczeństwo zadbają przedstawiciele służb porządkowych. Dla uczestników przewidziano trzy wejścia na teren imprezy – od strony Deptaka, ul. 3 Maja oraz poczty.

Na teren imprezy nie można wnosić alkoholu, szklanych butelek, środków pirotechnicznych, ostrych narzędzi i innych przedmiotów, które mogą stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia” – mówi Monika Głazik z biura prasowego lubelskiego ratusza.

Sylwestrowa Noc Przebojów rozpocznie się o godz. 21.00 i potrwa do godz. 1.00.

Sylwestrowa Noc Przebojów w Lublinie – PROGRAM GODZINOWY SYLWESTRA MIEJSKIEGO NA PLACU LITEWSKIM

START, GODZ. 21:00

– 21:00 – pokaz fireshow „Fire Party” | Plac Łokietka

– 21:00 – DJ Alan White | scena główna pl. Litewski

– 22:30 – koncert Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła, Tomasz Korpanty (część I) gościnnie wystąpią tancerze Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „GAMZA”

– 23:55-00:10 – UROCZYSTE POWITANIE NOWEGO ROKU

00:10 – 00:30 – koncert Tomasz Momot Orkiestra oraz goście (część II)

– 00:30 – 01:00 – DJ Alan White

Darmowa komunikacja w Noc Sylwestrową

W Noc Sylwestrową miejska komunikacja nocna będzie bezpłatna. Trasy przejazdów autobusów pozostaną niezmienione, natomiast zwiększy się ich częstotliwość. W godz. 22:00-2:00 autobusy będą odjeżdżać co 15 minut.

Czytaj także: Fajerwerki tylko w sylwestra i Nowy Rok. Za strzelanie w inne dni grozi 500 złotych mandatu!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.