Święto Kina 2019. Bilety do kin Cinema City, Helios i Multikina za 12 zł

kino
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Już 15 grudnia 2019 odbędzie się Święto Kina. W całym kraju będzie można kupić tanie bilety. Promocja obejmuje kina z sieci Cinema City, Helios, Multikino i Cinema 3D.

Święto Kina 2019 – kiedy, cena biletów, lista kin

Święto Kina to ogólnopolska akcja mająca na celu promocję kinematografii. Z tej okazji we wszystkich kinach biorących udział w wydarzeniu, bilety na każdy seans kosztują jedyne 12 zł.

W ramach Święta Kina 2019 bilety za 12 zł można kupować na filmy, które będą wyświetlane w niedzielę 15 grudnia 2019. W przypadku filmów pokazywanych w 3D obowiązuje dopłata za okulary.

Promocja obejmuje kina z sieci Cinema City, Helios, Multikino i Cinema 3D, a także kina niezależne, które zadeklarują udział w niej. Pełną listę takich kin można sprawdzić na stronie swietokina.com.

Obecnie w repertuarze można znaleźć zarówno polskie, jak i zagraniczne produkcje m.in. „Joker”, „Czarownica 2”, „Jak poślubić milionera”, „Jak zostać świętym mikołajem”, „Kraina Lodu 2”, „Le Mans ’66”, „Proceder”, „Solid Gold” czy „Supernova”.

Projekt jest realizowany dzięki współpracy kin z całej Polski: sieci kin Multikino, Cinema City, Cinema 3D i Helios oraz kin niezależnych w tym kin zrzeszonych w SKSiL.

Czytaj więcej o promocji: Multikino z biletami za 14,90 zł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.