Multikino Lublin z biletami za 14,90 zł!

2 1
Multikino Lublin z biletami za 14,90 zł | materiały prasowe

Multikino w Lublinie przy Al. Spółdzielczości Pracy 36B zaprasza na wyjątkowe seanse filmowe w atrakcyjnej cenie! Od 22 listopada w kinie obowiązują nowe ceny biletów – widzowie za filmy 2D przez cały tydzień zapłacą tylko 14,90 zł!

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina Lublin mają tą samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Zimowe miesiące w Multikinie zapowiadają się naprawdę intensywnie! Dziś premierę ma jedna z najważniejszych familijnych produkcji tego roku – „Kraina lodu 2”! Ponadto na wielkim ekranie można zobaczyć: „Boże Ciało” – inspirowaną prawdziwymi zdarzeniami historię chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza, „1800 gramów” z Magdaleną Różczką w roli głównej oraz „Proceder” opowiadający poruszającą historię rapera Tomasza Chady.

Podczas nadchodzącego, mikołajkowego weekendu w Multikinie w Lublinie wielkie ekrany opanują produkcje dla najmłodszych kinomanów. Na dzieci poza „Krainą lodu 2” będą czekały: animacja „Śnieżna paczka”, produkcja „Ratujmy Florę” oraz film przygodowy „Młody renifer Alex” – zdumiewająca lecz ze wszech miar prawdziwa historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii.

Od 18 grudnia widzowie na wielkim ekranie będą mogli oglądać ostateczny pojedynek między Rey i Kylo Renem, całą masę widowiskowych scen, pojedynków na miecze świetlne, kosmicznych bitew oraz humoru. W związku z długo wyczekiwaną premierą Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Bilety można nabywać w kasie kina w Lublinie, przez stronę www oraz aplikację mobilną.

W ostatnich dniach grudnia na wielki ekran wejdą: polska komedia „Futro z misia” oraz „Jumanji: Następny poziom”. Natomiast 17 stycznia 2020 roku sale kinowe opanują „Psy 3. W imię zasad” z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych.

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.