Świąteczna ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do Lublina. Znamy datę! Jakie będą atrakcje?

Ciężarówka Coca-Coli
Ciężarówka Coca-Coli | fot. Coca-Cola

Już w grudniu do Lublina przyjedzie czerwona ciężarówka Coca-Coli. W tym roku stolica województwa lubelskiego znalazła się na liście 5 miast, do których zawita kultowy pojazd. Na odwiedzających szykowane są przeróżne, świąteczne atrakcje i darmowe napoje. Poniżej sprawdź szczegóły.

Ciężarówka Coca-Coli w grudniu przyjedzie do Lublina

Kultowa ciężarówka Coca-Coli wyrusza w kolejną świąteczną trasę po Polsce. W tym roku wyjątkowa atrakcja zawita do 5 miast. 4 z nich już zostały podane, jednak ostatnie miasto, do którego przyjedzie czerwona ciężarówka zostanie wybrane przez internautów w ramach głosowania Coca-Cola.

Jednym z miast, w którym zatrzyma się świąteczna ciężarówka Coca-Coli, będzie Lublin. W stolicy województwa lubelskiego pojawi się w sobotę, 16 grudnia. Godzina i lokalizacja postoju ciężarówki nie zostały jeszcze ujawnione, więc na szczegóły musimy jeszcze chwilę zaczekać.

Sprawdź trasę tegorocznego świątecznego konwoju ciężarówki Coca-Cola: Trasa ciężarówki Coca-Cola 2023. Które miasta odwiedzi i kiedy? To 5 lokalizacji

Organizatorzy nie podali jeszcze szczegółów dotyczących atrakcji, jakie będą czekać mieszkańców Lublina w związku z przyjazdem ciężarówki. Jedno jest pewne. Na chętnych będą czekać personalizowane darmowe puszki Coca-Coli.

Aktualizacja: Ciężarówka Coca-Coli przyjedzie w grudniu do Lublina. Znamy datę i miejsce! Jakie atrakcje?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.