Trasa ciężarówki Coca-Cola 2023. Które miasta odwiedzi i kiedy? To 5 lokalizacji

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli - trasa konwoju świątecznego 2023
Świąteczna ciężarówka Coca-Coli - trasa konwoju świątecznego 2023 | fot. Coca-Cola

Świąteczna trasa Coca-Coli to organizowane od 2015 roku przejazdy charakterystycznej, czerwonej ciężarówki. Postojom w miastach towarzyszą liczne atrakcje. Które lokalizacje znalazły się na tegorocznej mapie przejazdu ciężarówki Coca-Coli? Start już 2 grudnia.

Czerwona ciężarówka Coca-Cola pojawiła się po raz pierwszy w reklamie telewizyjnej z 1995 roku. Od tego czasu corocznie jest symbolem nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Świąteczna trasa Coca-Coli 2023. Lista miast

Świąteczny konwój wyruszy w Polskę już w pierwszych dniach grudnia. Przystrojona w świąteczne lampki i bożonarodzeniowe ozdoby ciężarówka odwiedzi polskie miasta i zorganizuje w nich świąteczne pikniki dla mieszkańców. Łącznie na tegorocznej trasie świątecznego konwoju znalazło się 5 miast.

Jak co roku Internauci zdecydują i wybierają w internetowym w głosowaniu jedno miasto, w którym również zagości ciężarówka Coca-Coli. Tak będzie i w tym roku. Wiadomo, że w wyłonionym mieście konwój Coca-Coli pojawi się 20 grudnia.

Te miasta w Polsce odwiedzi ciężarówka Coca-Coli – świąteczna trasa 2023:

  • 2 grudnia – Słupsk
  • 9 grudnia – Gniezno
  • 16 grudnia – Lublin
  • 20 grudnia – wybrane przez Internautów miasto
  • 22 grudnia – Warszawa

Trasa Coca Coli 2023. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców?

Co będzie się działo na trasie ciężarówek Coca-Coli w tym roku? Tego do końca nie wiadomo, jednak można podejrzewać, że wzorem ubiegłych lat na każdym przystanku ciężarówek Coca-Coli pojawi się Mikołaj, będzie można odebrać specjalną, spersonalizowaną puszkę Coca-Coli, a także wybrać się na wirtualną przejażdżkę saniami Świętego Mikołaja. Do tego gry i konkursy z nagrodami.

„Poczuj ducha Świąt dzięki naszym kultowym świątecznym ciężarówkom Coca‑Cola. Na spotkanie z nimi zabierz swoich bliskich i wspólnie dzielcie się Prawdziwą Magią. Zapraszamy na magiczny wieczór pełen śmiechu, zabaw i darmowej Coca‑Cola!” – informuje Coca-Cola w zapowiedzi tegorocznej trasy ciężarówki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.