Ciężarówka Coca-Coli przyjedzie w grudniu do Lublina. Znamy datę i miejsce! Jakie atrakcje?

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli - trasa konwoju świątecznego 2023
Świąteczna ciężarówka Coca-Coli - trasa konwoju świątecznego 2023 | fot. Coca-Cola

Już w grudniu do Lublina przyjedzie czerwona ciężarówka Coca-Coli. W tym roku stolica województwa lubelskiego znalazła się na liście 5 miast, do których zawita kultowy pojazd. Na odwiedzających szykowane są przeróżne, świąteczne atrakcje i darmowe napoje. Poniżej sprawdź szczegóły.

Ciężarówka Coca-Coli wyrusza w trasę. Już w grudniu przyjedzie do Lublina

Kultowa ciężarówka Coca-Coli wyrusza w kolejną świąteczną trasę po Polsce. W tym roku zawita do 5 miast. 4 z nich już zostały podane, jednak ostatnie miasto, do którego przyjedzie czerwona ciężarówka, zostanie wybrane przez internautów w ramach głosowania (szczegóły poniżej).

Jednym z miast, w którym zatrzyma się świąteczna ciężarówka Coca-Coli, będzie Lublin. W stolicy województwa lubelskiego pojawi się w sobotę, 16 grudnia o godzinie 16:00 na Placu Zamkowym.

Jak zapowiadają organizatorzy, na miejscu będą czekać przeróżne atrakcje, takie jak:

  • personalizowane szklanki Coca-Cola,
  • fotobudka i spotkanie z Mikołajem,
  • generowanie świątecznych kartek przez narzędzie AI,
  • food truck i stół do wspólnego świętowania,
  • występy muzyczne na scenie,
  • i inne aktywności.

Na odwiedzających przygotowane będą także puszki Coca-Cola Zero Cukru Zero Kofeiny. Liczba napojów jest ograniczona.

Głosowanie internautów – wybierz dodatkowe miasto na trasie!

W tym roku świąteczna ciężarówka Coca-Cola pojawi się w: Słupsku, Gnieźnie, Lublinie i Warszawie. Już teraz internauci mogą wybrać dodatkowe miasto, do którego zawita ciężarówka Coca-Coli w tegorocznej, świątecznej trasie.

Wśród miast, które w tym roku mogą wygrać przyjazd świątecznej ciężarówki Coca‑Cola w tym roku są: Bytom, Chorzów, Leszno, Elbląg, Białystok, Bochnia i Lubin. Głosowanie odbywa się poprzez aplikację Coca-Cola App do 5 grudnia. Zwycięży miasto, które do tego czasu, uzbiera najwięcej punktów z głosowania w aplikacji.

Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 6 grudnia na oficjalnym profilu Coca‑Cola na Facebooku.

Zobacz także: Trasa ciężarówki Coca-Cola 2023. Które miasta odwiedzi i kiedy? To 5 lokalizacji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.