Studio 12 – warsztaty medialne. Poznaj tajniki realizacji wywiadów i krótkich form promocyjnych

Studio 12 – warsztaty medialne
Fot. Materiał organizatora

Studio 12 to plenerowe studio Centralnego Placu Zabaw – centrum animacji i edukacji społeczno–kulturalnej, które rozpoczęło swoją działalność przy ul. Peowiaków 12.

Warsztaty medialne

W odpowiedzi na zapytania uczestników i potrzebę rozpowszechniania kultury również w sieci, w wybrane lipcowe i sierpniowe weekendy zorganizowane zostaną warsztaty medialne, które będą okazją do zapoznania się z tajnikami realizacji wywiadów oraz nagrywania krótkich form promocyjnych.

Naszymi rozmówcami będą inspirujący ludzie związani z lubelską kulturą i sztuką, jak i uczestnicy, którzy podzielą się najróżniejszymi opowieściami.

Czytaj również:

Uwaga: W sierpniu odbędą się 4 dodatkowe spotkania ustalone z uczestnikami podczas trwania cyklu warsztatowego. Warsztaty na zapisy dla zamkniętej grupy. Warsztaty są cyklem, rekomendowana obecność na wszystkich spotkaniach w celu przyswojenia jak największej ilości wiedzy. Istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich.

Prowadzenie zajęć: Filip Wesołowski
Prowadzenie rozmów: Bogusław Byrski

Pierwsze warsztaty: 1.07 o 11:00 odbędą się w DDK Węglin

Daty warsztatów: 1, 9, 15, 30.07 oraz 13.08 / sob., nd. / godz. 11:00

Dla kogo: młodzież i studenci

Ceny biletów: bezpłatne/zapisy

Kiedy: 11:00 – 13.08.2023

Miejsce: Wirydarz
Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12

Czy takie umiejętności mogą przydać się w dzisiejszych czasach?
Daj znać w komentarzu poniżej

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.