Strefa Płatnego Parkowania w Lublinie powiększy się. Radni przegłosowali uchwałę w tej sprawie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Strefa Płatnego Parkowania w Lublinie zostanie rozszerzona. Uchwałę w tej sprawie podjęli radni na czwartkowej sesji. Parkomaty staną przy ul. Piłsudskiego, al. Zygmuntowskich oraz okolicach dworca PKS.

Strefa Płatnego Parkowania w Lublinie zostanie rozszerzona

Strefa Płatnego Parkowania w Lublinie zostanie powiększona. Uchwałę w tej sprawie podjęli lubelscy radni na sesji w czwartek, 15 października. Zgodnie z zapisami uchwały SPP zostanie rozszerzona o nową podstrefę D.

Mają w niej obowiązywać te same stawki opłat, co w podstrefie C. Pierwsza godzina będzie kosztować 2 zł, druga 2,40 zł, trzecia 2,80 zł, czwarta i każda kolejna 2 zł. Bilet dobowy to koszt 15 zł, miesięczny abonament 150 zł, półroczny 750, a roczny 1300 zł.

Od 1 czerwca 2021 roku kierowcy będą płacić za parkowanie na ulicach: Biernackiego, Browarnej, Cerkiewnej, Ciasnej, Jaczewskiego, Lubartowskiej, Nadstawnej, ul. Nowy Plac Targowy, Obywatelskiej, Probostwo, Ruskiej, Sierocej, Słowikowskiego, Szkolnej, Targowej oraz Wysokiej. W strefie znajdą się też Aleje Zygmuntowskie i al. Piłsudskiego.

Propozycja rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowania w Lublinie o podstrefę „D”

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. jak to jest, ze osoby decyzyjne potrafią jedynie zwiekszać obciążenia podatkowe mieszkanców Lublina???

  2. prosze o nazwiska tych radnych co głosowali za okradaniem Lublinian. Mamy prawo wiedzieć kto działa na szkodę mieszkańców i przy kolejnych wyborach skazać ich na wylotke z ratusza