Strefa Kibica w Lublinie. Na mecze Polaków zostanie uruchomiona specjalna linia

Strefa Kibica przy Arenie Lublin ZDJĘCIA

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie na mecze reprezentacji Polski uruchomi specjalną linię „Arena”, którą dojedziemy do Strefy Kibica przy stadionie Arena Lublin.

Lubelska strefa kibica mieści 3 tys. osób, a obok niej znajduje się miasteczko towarzyszące strefie kibica, na którym zmieści się kolejne kilka tysięcy osób. Mecze wyświetlane są na ekranie o powierzchni 28 mkw. (8×3,5). Wstęp do Strefy Kibica i miasteczka jest bezpłatny.

Już jutro (wtorek, 19 czerwca) Polacy rozegrają swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Ich rywalem będzie Senegal. Początek spotkania o godz. 17, lecz od godz. 16 kibice będą mogli już zajmować sobie miejsca w Strefie Kibica przy Arenie Lublin.

W związku z transmisją w Strefie Kibica przy Arenie Lublin meczów Reprezentacji Polski w piłce nożnej na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji uruchamia specjalną linię autobusową „ARENA”.

Autobusy będą kursować po trasie: Stadionowa (Arena Lublin 03) – Lubelskiego Lipca ’80 – al. Unii Lubelskiej –al. Tysiąclecia – Dolna 3 Maja – 3 Maja – Krakowskie Przedmieście – Lipowa – al. Piłsudskiego – Lubelskiego Lipca ’80 – Stadionowa (Arena Lublin 03).

Na linii „ARENA” obowiązuje taryfa biletowa ZTM w Lublinie.

Występy Polaków w fazie grupowej:

Polska – Senegal – 19 czerwca godz. 17.00

Polska – Kolumbia – 24 czerwca godz. 20.00

Polska – Japonia – 28 czerwca godz. 16.00.

Czytaj także: Strefa Kibica w Lublinie już gotowa

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ludzie podniescie ten malutki ekran z 2 m to bedzie miało to wogóle jakiś sens….