Strefa kibica w Lublinie. Mecz Rosja – Arabia Saudyjska [ZDJĘCIA]

strefa kibica lublin arena
Strefa kibica przy Arenie Lublin | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

W Lublinie działa już strefa kibica na MŚ 2018 w Rosji. Kibice zjawili się w niej w czwartek, by na telebimie o powierzchni 28 mkw obejrzeć mecz otwarcia: Rosja – Arabia Saudyjska (5:0).

Czwartkowy mecz otwarcia Rosja – Arabia Saudyjska lubelscy fani piłki nożnej mogli oglądać w największej w województwie lubelskim strefie kibica, która przez cały mundial (do 15 lipca) będzie działać na parkingu stadionu Arena Lublin.

Strefa kibica mieści 3 tys. osób, a obok znajduje się miasteczko towarzyszące strefie kibica, na którym zmieści się kolejne kilka tysięcy osób. Wstęp do strefy kibica i miasteczka jest bezpłatny.

Dzisiaj (piątek) fani piłki nożnej będą mogli obejrzeć spotkanie Hiszpania – Portugalia, który również będzie wyświetlany w strefie kibica przy Arenie Lublin. Początek spotkania o godz. 20:00.

Czytaj więcej o strefie kibica – Strefa Kibica w Lublinie już gotowa

ZDJĘCIA | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.