Strażnicy graniczni odzyskali skradzione BMW o wartości 470 tys. zł

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Sławatyczach zatrzymali BMW X6 M, które zostało skradzione na terytorium Estonii.

 

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Sławatyczach – na kierunku wyjazdowym z Polski, zatrzymano samochód marki BMW X6 M wyprodukowany w 2015 r. o szacunkowej wartości 470 tys. zł.

 

W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili, iż samochód jest poszukiwany jako utracony na terytorium Estonii. Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn: obywatela Białorusi oraz Rosji.

 

– Jest to najdroższy w tym roku pojazd pochodzący z przestępstwa, który udało się odzyskać podczas prowadzonej kontroli granicznej – informuje ppor. SG Dariusz SIENICKI, rzecznik Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

 

W 2016 roku funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału SG, zatrzymali pojazdy pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 15 mln zł.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.