Startuje Pierwsza Dycha do Maratonu. Uwaga na utrudnienia w ruchu [TRASA]

W niedzielę o godz. 12 startuje kolejny bieg uliczny z cyklu „Dycha do Maratonu”. Tym razem biegacze będą rywalizować nad Zalewem Zemborzyckim. 

 

Organizatorzy oczekują, że na starcie niedzielnego biegu stanie nawet ok. 1600 osób. – W związku z taką ilością startujących, nastąpią pewne komplikacje w miejscu, w którym impreza będzie się odbywać – zapowiadają organizatorzy.

 

W niedzielę 1 października w godz. 12.00-13.20 uczestnicy będą biegli ciągami pieszymi i rowerowymi wokół Zalewu Zemborzyckiego oraz al. Bryńskiego, ul. Krężnicką (od al. Bryńskiego do ul. Cienistej), ul. Cienistą (od ul. Krężnickiej do mostu). Wtedy ruch będzie tam wyłączony.

Trasa Pierwszej Dychy do Maratonu | fot. organizator


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.