Stanisławów: 16-latek podpalił 250 bel słomy. Straty wyniosły blisko 20 tys. zł

68 112673
Stanisławów spalone bele słomy

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę popołudniu w miejscowości Stanisławów (gmina Ulan Majorat). Policjanci zatrzymali 16-latka, który jest podejrzany o podpalenie 250 bel słomy. Właściciel oszacował straty na ok. 20 tys. zł.

 

Do pożaru doszło w minioną niedzielę w miejscowości Stanisławów. Całkowitemu spaleniu uległa sterta słomy, w której znajdowało się 250 sztuk bel. Wartość strat oszacowana została przez właściciela na kwotę około 20 tys. złotych. Przyczyną pożaru było podpalenie.

 

Radzyńscy funkcjonariusze ustalili, że bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć 16-letni mieszkaniec gminy Fajsławice. Młodzieniec został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnej izbie dziecka. Jego sprawą zajmie się teraz sąd ds. rodziny i nieletnich.

fot. policja

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.