Śmiertelny wypadek na torach. Pociąg relacji Lubartów – Lublin potrącił młodą dziewczynę

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Całkowicie jest zablokowany szlak kolejowy na trasie Lublin – Lubartów. Między miejscowościami Wandzin a Trzciniec doszło do śmiertelnego wypadku na torach. Nie żyje młoda dziewczyna.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 17.50 na szlaku kolejowym między Lubartowem a Lublinem. Dyżurny lubartowskiej policji został powiadomiony przez obsługę szynobusu relacji Lubartów – Lublin, że doszło do potrącenia człowieka na torach.

„Policjanci przyjechali na miejsce i potwierdzili, że doszło do śmiertelnego potrącenia. Obrażenia spowodowane potrąceniem przez pociąg były na tyle poważne, że kobieta zginęła na miejscu. Ofiara to kobieta w młodym wieku. Obecnie ustalamy jej tożsamość” – mówi podinsp. Artur Marczuk z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Ruch pociągów na odcinku Lublin – Lubartów został wstrzymany. Pociągi mają bardzo duże opóźnienia lub są odwołane.

Przeczytaj także:

>> Tragedia na torach w powiecie lubartowskim. Policjanci ustalili tożsamość kobietyWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.