Tragedia na torach w powiecie lubartowskim. Policjanci ustalili tożsamość kobiety

Śmiertelne potrącenie na torach | fot. Radosław Czarnecki / czarneckistudio.pl / lubartow24.pl

Policjanci ustalili tożsamość kobiety, która w czwartek została potrącona przez szynobus jadący w kierunku Lublina. Do późnych godzin wieczornych ruch na szlaku Lublin – Lubartów był wstrzymany.

W czwartek około godz. 17.50 na trasie kolejowej między Lubartowem a Lublinem szynobus jadący w kierunku Lublina potrącił na pograniczu miejscowości Wandzin i Trzciniec młodą kobietę, która znajdowała się na torach. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Kobieta nie miał przy sobie żadnych dokumentów, które pomogłyby służbom ustalić jej tożsamość. Nocna praca śledczych pozwoliła ustalić personalia kobiety. To 25-letnia mieszkanka Wandzina.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.