Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pasażer seata [ZDJĘCIA]

Wypadek w miejscowości Biała | fot. Piotr Welikan - KP PSP Radzyń Podlaski
PARTNER SERWISU

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło we wtorek na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Biała. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer seata.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 19.15 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Biała, w gminie Radzyń Podlaski. Doszło tam do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i samochodu ciężarowego.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym renault premium, 24-letni mieszaniec powiatu lubelskiego, najechał na tył seata toledo. Jego 31-letni kierujący, mieszkaniec gminy Kąkolewnica wykonywał manewr skrętu w lewo. Siła zderzenia pojazdów przemieściła seata na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z volkswagenem, którym kierowała 26-letnia mieszkanka Terespola.

W wyniku zderzenia pojazdów seat został całkowicie zmiażdżony. Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu wydostali pasażera, który w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. To 29-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego.

Kierujący samochodami osobowymi z obrażeniami ciał zostali przetransportowani do szpitala. W chwili wypadku 26-latka i 24-latek byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem. Od kierującego seatem została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Na miejscu interweniowały trzy zespoły ratownictwa medycznego, cztery zastępy straży pożarnej i cztery radiowozy. W akcji ratowniczej brał udział również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego oraz lekarz weterynarii, który zabrał rannego psa, który podróżował w jednym z aut.

Droga w miejscu wypadku drogowego była zablokowana przez kilka godzin. Ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku drogowego.

Wypadek w miejscowości Biała | fot. Piotr Welikan – KP PSP Radzyń Podlaski
Wypadek w miejscowości Biała | fot. Piotr Welikan – KP PSP Radzyń Podlaski
Wypadek w miejscowości Biała | fot. Piotr Welikan – KP PSP Radzyń Podlaski
Wypadek w miejscowości Biała | fot. KPP Radzyń Podlaski
Wypadek w miejscowości Biała | fot. KPP Radzyń Podlaski


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.