Śmierć na torach w Zemborzycach. Mężczyzna wszedł pod jadący szynobus

IMG 20170501 204524
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Całkowicie zablokowany jest szlak kolejowy między Lublinem a Kraśnikiem. W Zemborzycach doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez szynobus.

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w poniedziałek około godz. 16.35 na szlaku kolejowym Lublin – Kraśnik w Zemborzycach. Pociąg jadący w kierunku Lublina potrącił człowieka.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pewnym momencie maszynista zauważył wchodzącego na tory człowieka. Pomimo prób hamowania nie zdołał zatrzymać rozpędzonego pociągu. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

„Ustalamy tożsamość tego mężczyzny. Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo” – wyjaśnia Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Ruch na szlaku kolejowym między Lublinem a Kraśnikiem jest wstrzymany.

Przeczytaj także:

>> Tragedia na torach w Zemborzycach. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.