Tragedia na torach w Zemborzycach. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny

Śmierć na torach w Zemborzycach | fot. OSP Krężnica Jara

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który w poniedziałek zginął potrącony przez szynobus jadący w kierunku Lublina. Do późnych godzin wieczornych ruch na szlaku Lublin – Kraśnik był wstrzymany.

W poniedziałek około godz. 16.35 na trasie kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem szynobus jadący w kierunku Lublina potrącił w miejscowości Zemborzyce mężczyznę, który wszedł pod nadjeżdżający pociąg. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.

Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, które pomogłyby służbom ustalić jego tożsamość. Wiadomo było tyle, że to młody mężczyzna w wieku ok. 20 lat. Jak doszło do tej tragedii? – „Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo” – wyjaśnia Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Nocna praca śledczych pozwoliła ustalić personalia mężczyzny. To 22-letni mieszkaniec Lublina. Nie pozostawił żadnej informacji tłumaczącej swój czyn. Policjanci ustalają motyw jakim kierował się młody mężczyzna.5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ahh.. Niech ci się tam wiedzie w krainie gdzie wszystko jest takie piękne w swej nicości

  2. Nie pozostawił żadnej informacji tłumaczącej swój czyn. –

    Czyżiby?

    Informacji pozostawil mnostwo, trzeba tylko wiedziec, gdzie szukac

    user Lesny Debil na wykopie, historia wpisow.