Siedział w wannie trzymając w ręku nóż. Mężczyzna chciał odebrać sobie życie

wanna
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Dzięki szybkiej reakcji policjantów udało się zapobiec targnięciu na własne życie przez 32-latka. Gdy policjanci weszli do mieszkania mężczyzny, siedział on w wannie z nożem w ręku.

Do zdarzenia doszło we wtorek w nocy. Dyżurny komisariatu policji w Niemcach został powiadomiony o tym, że 32-letni mieszkaniec gminy Jastków zamierza popełnić samobójstwo. Informacja została przekazana przez znajomego, z którym kontaktował się zdesperowany mężczyzna.

Pod wskazany przez zgłaszającego adres od razu zostali skierowani policjanci. Tam okazało się, że drzwi do mieszkania zamknięte są na klucz. Na szczęście na miejscu obecna była matka mężczyzny, która posiadała zapasowy komplet.

Po wejściu do środka okazało się, że zdesperowany 32-latek znajduje się w łazience. Siedział roztrzęsiony w wannie trzymając w ręku nóż kuchenny. Jak się okazało znajdował się pod silnym działaniem alkoholu. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz zapewniono opiekę.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.