Sąd w Janowie Lubelskim zawiesza pracę. Wszystko przez koronawirusa

sąd sędzia prawo
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim zawiesza działalność. Wszystko przez drugi potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem, który miał miejsce w Janowie Lubelskim.

„Zawiadamia się, że decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Janowie Lubelskim i zarządzeniu obowiązkowej kwarantanny w sprawie zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 działalność Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim została zawieszona od dnia 10 marca 2020 roku do dnia 24 marca 2020 roku” – czytamy na stronie sądu.

Czytaj także: Ministerstwo Zdrowia potwierdza drugi przypadek zakażenia koronawirusem w woj. lubelskim. To kobieta z Janowa Lubelskiego

Wszystkie materiały dotyczące KORONAWIRUSA.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.