Ministerstwo Zdrowia potwierdza: Drugi przypadek zakażenia koronawirusem w woj. lubelskim

pilne szpital
Zdjęcie ilustracyjne

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło naszą wczorajszą informację o drugim potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem w województwie lubelskim. Kobieta przebywa w szpitalu w Lublinie.

„Mamy 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: młodego mężczyzny z woj. mazowieckiego (Warszawa), kobiety z woj. podkarpackiego (Łańcut) w sile wieku oraz kobiety z woj. lubelskiego (Lublin) także w sile wieku. W sumie to już 25 przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

CZYTAJ DALEJ…

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A co z Janowem lubelskim ? Szkoły pozamykane, panika zasiana, szpitalne oddziały po odizolowaniu, a chora nagle zniknęła. Co z wypowiedzią ratownika. Chyba, ze kobieta leżąca w Lublinie to jednak mieszkanka Janowa Lubelskiego.
    Co z kwarantanną jak do pobliskiej wsi Godziszów przyjechały dwa autobusy kobiet wracających z podkulonym ogonem z pracy jako opiekunki, pielęgniarki, sprzataczki z Włoch? Ludzie są wyobraźni, zeby z ogniska epidemii nawozić i zarażać, a wladze i sanepid głupia, ze nie pozamykaly ich w szkolach i innych budynkach na kwarantannie 14 dni